KONKURSAS „Perdirbtų žaislų istorijos“!

//KONKURSAS „Perdirbtų žaislų istorijos“!

Dalyvaukite konkurse „Perdirbtų žaislų istorijos“!

 

Vaizduotė, smalsumas ir kūrybiškumas – išskirtinės vaikų savybės, kurias galima pasitelkti ugdant jų aplinkosauginį sąmoningumą. Kviečiame Panevėžio rajono, Biržų rajono ir Pasvalio rajono savivaldybių mokyklas ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti konkurse „Perdirbtų žaislų istorijos“. Originaliausius žaislus iš atliekų pagaminę vaikai laimės prizus ir keliaus į ekskursiją!

Kas gali dalyvauti?

Konkurse gali dalyvauti pradinių klasių moksleiviai ir vaikai ikimokyklinio ugdymo įstaigose Panevėžio, Pasvalio ir Biržų rajonų savivaldybėse. Svarbu, kad vienoje ugdymo įstaigoje konkurse sudalyvautų bent 30 vaikų.

 

Kaip vyks konkursas?

Konkurse dalyvaujantys vaikai turi iš atliekų pagaminti žaislą ar herojų. Kiekvienas vaikas savo darbelį turi sukurti individualiai, tačiau jam gali padėti mokytojas ar auklėtojas. Visus ugdymo įstaigos vaikų sukurtus darbelius reikia nufotografuoti ir nuotraukas nusiųsti konkurso organizatoriams elektroniniu paštu atliekuherojai@gmail.com.

 

DĖMESIO! Registracija pratęsiama iki balandžio 18 dienos; darbelių nuotraukas reikia atsiųsti iki gegužės 3 dienos.

 

Originaliausių darbų autoriai (jie gali būti iš skirtingų ugdymo įstaigų) laimės su atliekų rūšiavimo tematika pažymėtus prizus bei pažintinę ekskursiją į Panevėžio regioninį nepavojingųjų atliekų sąvartyną ir didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę.

 

Kaip užsiregistruoti?

Suburkite savo ugdymo įstaigoje bent 30 vaikų grupę (tai gali būti visos pradinės klasės arba ikimokyklinio ugdymo grupės arba dalis jų) ir iki balandžio 18 dienos užsiregistruokite el. paštu adresu atliekuherojai@gmail.com. Laiške nurodykite:

 

  • savo ugdymo įstaigos pavadinimą;
  • adresą;
  • dalyvaujančių vaikų skaičių ir iš kokių klasių/grupių jie yra;
  • atsakingo už dalyvavimą asmens/asmenų kontaktinę informaciją (vardą, pavardę, telefono nr. ir el. pašto adresą).

 

Perdirbtų žaislų gamyba:

Rekomenduojama perdirbtų žaislų gamybos užsiėmimą integruoti į ugdymo veiklą (pavyzdžiui, darbelių ar gamtos pažinimo pamoką) arba neformalaus ugdymo veiklas.

 

Kiekvieno konkurse dalyvaujančio vaiko darbelis turi būti individualus (t.y. turėtų išskirtinių elementų, kad vertinimo komisija galėtų vertinti darbo originalumą), tačiau mokytojas/auklėtojas gali vaikams paaiškinti ir parodyti pavyzdžių, kaip iš atliekų pasigaminti žaislą. Rekomenduojama naudoti skirtingo tipo atliekas (plastiko, stiklo, popieriaus, metalo), nes bus vertinama, kiek skirtingo tipo atliekų panaudota.

 

Kiekvieno darbelį reikia nufotografuoti atskirai, nurodyti darbelio autorių, amžių, ugdymo įstaigą bei darbelio pavadinimą arba herojaus vardą. Nuotraukas siųsti el. paštu atliekuherojai@gmail.com iki gegužės 3 dienos. Laiške taip pat reikėtų nurodyti atsakingo asmens kontaktinę informaciją.

 

Laimėtojai bus išrinkti iki gegužės 7 dienos. Laimėjusių vaikų atstovai bus informuoti nurodytu el. pašto adresu.

2019-04-16T11:44:30-02:00
Keisti šriftą
Keiskite kontrastą