„Kalėdinio rūšiavimo pažado“ renginiuose Panevėžio regiono gyventojai pasitikrino žinias apie atliekų rūšiavimą

//„Kalėdinio rūšiavimo pažado“ renginiuose Panevėžio regiono gyventojai pasitikrino žinias apie atliekų rūšiavimą

Pasitinkant didžiąsias metų šventes, Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras (PRATC) Panevėžyje, Pasvalyje ir Biržuose organizavo susitikimus su gyventojais. Pagrindinėse miestų aikštėse veikė „Kalėdinio rūšiavimo pažado“ palapinė, kur gyventojai ir miesto svečiai buvo kviečiami atlikti rūšiavimo iššūkį ir daugiau sužinoti apie atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtrą Panevėžio regione bei tinkamą atliekų rūšiavimą.

Panevėžio regiono gyventojams, dalyvavusiems rūšiavimo iššūkyje, geriausiai sekėsi rūšiuoti popieriaus ir stiklo atliekas, tačiau ne visi žinojo, kad maisto ir žaliųjų atliekų taip pat negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – šias atliekas galima kompostuoti namuose, o susidariusius didesnius biologiškai skaidžių atliekų kiekius išvežti į žaliųjų atliekų aikštelės. Gyventojai supažindinti su naujiena- projekto „Panevėžio regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“ metu  Panevėžio regiono teritorijoje įrengiamose bei rekonstruojamose konteinerinėse aikštelėse statomais biologinių atliekų bei tekstilės konteineriais. Susitikimuose dalyvavę ir rūšiavimo iššūkyje jėgas išbandę gyventojai buvo apdovanoti prizais, gavo naudingos informacijos apie tinkamą atliekų rūšiavimą ir konsultavosi su PRATC specialistais aktualiais atliekų tvarkymo klausimais.

Gruodžio 11 d. Kalėdinio rūšiavimo pažado palapinė subūrė Pasvalio gyventojus Vytauto Didžiojo aikštėje, gruodžio 13 d. veikė Biržų miesto J. Janonio aikštėje, o prieš pat Kalėdas, gruodžio 20-21 dieną, buvo įrengta Panevėžio miesto Laisvės aikštėje. Susitikimuose sudalyvavo daugiau kaip 300 Panevėžio regiono gyventojų.

2019-02-13T09:08:36+00:00
Keisti šriftą
Keiskite kontrastą