Maži pasikeitimai veda link didelių pokyčių. Keisk‘is.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras skatina iš esmės keisti požiūrį į daiktus – mažinti vartojimą neperkant vis naujų daiktų, o juos dar kartą panaudojant prikelti antram gyvenimui ir taip prisidėti prie tvarumo, ekologiškumo, gyvenimo be atliekų idėjų. Seno daikto neišmetimas ir naujo nepirkimas, o tiesiog paprastas pasikeitimas – labai svarbus kiekvieno žingsnis mažinant atliekų kiekius bei saugant gamtą ir jos resursus.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, esančiose Panevėžio miesto, Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Rokiškio ir Kupiškio rajonų savivaldybių teritorijose  netrukus duris atvers dešimt Keisk‘is daiktų keitimosi stotelių.

Keisk‘is – tai daiktų keitimosi iniciatyva, kuria bus skatinama nebereikalingus, bet dar tinkamus naudoti daiktus neišmesti, bet pristatyti į specialiai įrengtas patalpas ir pasikeisti su tais, kurie stokoja ar renkasi tvaraus gyvenimo būdą ir naudoja atnaujintus naudotus daiktus. Keitimosi daiktais paslauga – bus nemokama.

Nebereikia kažkokio daikto? Neišmeskite! Gali būti, kad Jums jau nebemielas ir nebenorimas daiktas pradžiugins kitą. Atsibodusius ir nebereikalingus daiktus galėsite pristatyti į daiktų keitimosi punktą Keisk‘is.

Keiskime mus supančią aplinką keisdami save.

Laukite naujienų!

Daiktų keitimosi stotelėje “KEISK’is” tvarkos aprašas