Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam Vasara“

//Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam Vasara“

Verta žinoti

• Suburkite savo bendruomenę, rinkite elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamų baterijų atliekas, o UAB „Atliekų tvarkymo centras“ darbuotojai su Jumis suderintu laiku ir suderintoje vietoje atvažiuos jų paimti.
• Atliekos, paimant jas iš Jūsų atstovaujamos bendruomenės, pasveriamos ir paliekama pažyma, kurioje bus nurodomi atliekų kiekis ir rūšis.
• Pasibaigus projekto aktyviam etapui (rugsėjo mėn.) organizatoriai suskaičiuos bendruomenių sukauptus taškus, už kuriuos iš projekto partnerių bendruomenės galės įsigyti prekių ir paslaugų.
• Daugiausiai atliekų savo regione aktyviojo etapo metu surinkusioms bendruomenėms bus papildomai padovanoti 200 EUR vertės kuponai UAB „Ogmina“ (www.ogmina.lt) prekėms įsigyti.
Atliekų surinkimo etapai regionuose:
✓ I etapas (05.15 – 06.15) – atliekų surinkimas Klaipėdos, Telšių, Šiaulių ir Tauragės apskrityse.
✓ II etapas (06.15 – 07.15) – atliekų surinkimas Kauno, Marijampolės ir Alytaus apskrityse.
✓ III etapas (07.15 – 08.15) – atliekų surinkimas Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskrityse.
• Visų bendruomenių atstovams bus pateikta išsami informacija apie atliekų surinkimą, esant poreikiui bus išdalintos specialios talpos nešiojamų baterijų atliekoms rinkti bei aktualūs informaciniai pranešimai.
Kodėl verta prisijungti prie projekto „Mes rūšiuojam“
Bendradarbiaudami su mumis ne tik tinkamai sutvarkysite elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės Jūsų bendruomenės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite Jums ir Jūsų bendruomenei reikalingų prekių ir/ar paslaugų (prekes rinksitės iš tokių įmonių, kaip UAB „Forum Cinemas“ (www.forumcinemas.lt), UAB „Ogmina“ (www.ogmina.lt), UAB „Skorpiono takas“ (internetinė prekyba sporto reikmenimis – www.skorpionas.lt), UAB „Strategija“ (www.gocrazy.lt), UAB „Darbštuolė“ (www.darbstuole.eu), UAB „O‘pen Lietuva“ (www.biuroreikmenys.lt) taip pat turėsite galimybę laimėti papildomą prizą – 200 eur vertės kuponą UAB „Ogmina“ prekėms įsigyti!
Asmenis, norinčius dalyvauti projekte, kviečiame registruotis žodžiu – tel. 8 (5) 206 0901, mob. tel. 8 684 03849, elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt ir/ar projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.
Dėl atliekų surinkimo organizavimo seniūnijose ir bendruomenėse kreipkitės į projekto koordinatorių Julių Pinkevičių tel. 8 684 03849, el. p. julius@atc.lt.

Skelbimo nuoroda: Mes rūšiuojam. Vasara

2018-07-23T10:57:13+00:00
Keisti šriftą
Keiskite kontrastą